Twoje wsparcie w rekrutacji

SEKRETARKA W WYDZIALE DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ GOSPODARCZĄ

Zakres obowiązków:

- obsługa ERCDŚ,
- prowadzenie Rejestru Postępowań Sprawdzających i Odmów Wszczęcia,
- prowadzenie magazynu dowodów rzeczowych,
- prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich funkcjonariuszy i pracowników wydziału.
- zapewnienie funkcjonowania sekretariatu wydziału.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Inne wymagania:
Wymagania: umiejętność komunikowania się, pracy zespołowej, współpracy, organizacji pracy własnej, szybkiego uczenia się szybkiego działania, umiejętność obsługi komputera. Termin składania dokumentów:15.11.2019r.
Miejsce składania dokumentów:
Komenda Miejska Policji w Gdyni
Gdynia 81-350
ul. Portowa 15
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 430,8 PLN
Opis wynagrodzenia:
Wynagrodzenie wynosi 2430,80 zł brutto +12,56% premia regulaminowa + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Portowa 15, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Komenda Miejska Policji
Gabriela Bradtke
58 66 21 314
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
- życiorys/CV i list motywacyjny,
- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
- oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie o braku toczących się przeciwko kandydatowi postepowań karnych i karnoskarbowych,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Zawód:
Sekretarz/Sekretarka
Gdynia
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Wynagrodzenie:
od 2430 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
38
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENTKA /SEKRETARKA

Zawód: sekretarz/sekretarka Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Gdańsk
2019-08-14