Twoje wsparcie w rekrutacji

REFERENT DS. RACHUNKÓW BIEŻĄCYCH, DEPOZYTÓW I KREDYTÓW

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:
•przedstawianie i oferowanie klientom produktów kredytowych Banku;
•przygotowywanie wniosków kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji kredytowej;
•przygotowywanie i zawieranie umów kredytowych zgodnie z podjętymi decyzjami kredytowymi,
•prowadzanie zbioru umów kredytowych i aneksów do tych umów, poręczeń, gwarancji oraz zabezpieczeń;
•realizowanie aktywnej polityki w zakresie sprzedaży produktów kredytowych;
•pozyskiwanie klientów oraz stała z nimi współpraca;
•otwieranie, obsługa i monitorowanie rachunków depozytowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i bieżących;
•przyjmowanie depozytów pieniężnych.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych
komunikatywność
Inne wymagania:
[Inne] : Wymagania:
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
• wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, finanse, bankowość);
• umiejętności obsługi klienta i doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów bankowych;
• komunikatywność i dynamizm w działaniu;
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji;
• mile widziana orientacja w bieżącej sytuacji na lokalnym rynku produktów finansowych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 450 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Konopnickiej 39a, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Łódzka 33, 99-200 Stacja Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Radosław Traczyk
kadry@bspoddebice.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Pabianice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2450 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
36
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)