Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. sprzedaży

Firma Premium Pro Sp.z o.o zajmuje się dystrybucją chemii przemysłowej. Przez ponad 18 lat działalności osiągnęła pozycję lidera na polskim rynku w tej branży.

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy otwartych i komunikatywnych osób na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  •        aktywną sprzedaż produktów,
  •         realizację planów sprzedażowych,
  •         budowanie relacji z klientami,
  •         dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  •         wykształcenie min. średnie,
  •         umiejętność pracy w zespole,
  •         umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji,
  •         silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne,
  •         otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  •         dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Firma oferuje:

  •         zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  •         pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole,
  •         satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  •         przyjazną atmosferę
  •         stabilne zatrudnienie
  •         szkolenie produktowe i handlowe,
  •         prywatną opiekę medyczną,
  •         możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Premium Pro Sp. z o.o. , Plac Ireneusza Gugulskiego 1 , 02-661 Warszawa , tel: 022 592-56-00 , email sekretariat@premiumprogroup.c, NIP: 549 239 88 66
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
479
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Szczyrk Mountain Resort

Pracownik wypożyczalni lub serwisu sprzętu narciarskiego

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: praca sezonowa
Bielsko-Biała
2019-11-04
Annkara Finance

Doradca ds. Kredytów

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: inna
Katowice
2019-11-15