Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk biznesowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od blisko 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne
do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

 ANALITYK BIZNESOWY

(projektowanie i wdrażanie systemów IT)

Zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać głównie za:

  • współpraca z Klientem (z sektora przedsiębiorstw produkcyjnych)  i prowadzenie analizy wymagań biznesowych Klienta w celu zdefiniowania wymagań dla systemu
  • tworzenie dokumentacji analitycznej
  • wsparcie zespołu deweloperskiego podczas tworzenia systemów IT
  • obsługę zgłoszeń Klienta
  • wdrożenie systemów informatycznych u Klienta i szkolenia dla użytkowników

Wymagania:

Zapraszamy osoby, które:

  • posiadają doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i projektowania systemów informatycznych – przekuwania potrzeb biznesowych Klienta na jednoznaczne wymagania dla systemu
  • wykazują się umiejętnością logicznej analizy procesów biznesowych i danych
  • są komunikatywne, otwarte oraz nastawione na rozwój i zmiany
  • posiadają prawo jazdy kat. B i są gotowe do wyjazdów służbowych
  • cechuje umiejętność nawiązywania i budowania relacji oraz potrafiące pracować zespołowo
  • znają język angielski przynajmniej w stopniu umożliwiającym komunikację w zakresie zagadnień informatycznych

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, analityka biznesowa, ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • znajomość UML
  • znajomość notacji BPMN
  • doświadczenie w kierowaniu projektem i zespołem

Firma oferuje:

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe tj.: karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i ubezpieczenia, wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • rozwój merytoryczny poprzez dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów
  • praktyczne wsparcie podczas wdrożenia
  • możliwość udziału i rozwoju w ciekawych projektach
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Opole
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ORIGEN Sp. z o. o. Sp. k.

Analityk internetowy

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
2019-12-12

SPECJALISTA DS. KALKULACJI KOSZTÓW

PEARL STREAM SA STRZELCE OPOLSKIE
4000-5000 zł
UoP brutto/m-c
Strzelce Opolskie
2019-11-08