Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Zespołu

Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową METLIFE, która jest na rynku od 150 lat.

Obecnie do wiodącej placówki w Katowicach poszukujemy  ambitnych, pracowitych, szukających możliwości rozwoju kandydatów

na stanowisko KIEROWNIK ZESPOŁU.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i selekcja handlowców,
  • wdrożenie nowych kandydatów,
  • szkolenie oraz rozwój Agentów,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • mila widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i dora organizacja pracy,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • determinacja w realizacji założonych celów.

Firma oferuje:

  • induwidualnie dopasowany plan rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjny pakiet finansowy (podstawa + prowizja + premie miesięczne i kwartalne),
  • pakiety : medyczny,socjalny,sportowy,
  • atrakcyjne produkty,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i wsparcie zespołu.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
JUST Halina Just , ul.Kamienna 42 , 34-350 Węgierska Górka, NIP: 553-106-95-82
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
HR Manager
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa agencyjna
Wynagrodzenie:
5000-9000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
426
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)