Twoje wsparcie w rekrutacji

AUTOMATYK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-18

KIM JESTEŚMY!

 SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny.

Podstawową działalność spółki stanowi projektowanie, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości  produktów z drewna.

NASZE WARTOŚCI!

SYLVA działa w Polsce od 1994 roku, szanując podstawowe wartości: pasję do drewna, zaangażowanie w innowacje, szacunek dla pracowników i ich bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój.

DOŁĄCZ DO NAS!

SYLVA  to miejsce dla otwartych i lubiących wyzwania ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie. Stawiamy na naturalność i bycie sobą,  wspierając rozwój naszych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji na terenie fabryki (urządzenia elektryczne, Urządzenia pneumatyczne, automatyka, pomiary, wizualizacje, systemy sterowania,)
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych (automatyka i robotyka)
  • Analizy awarii i dokonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • Bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego (automatyk/energetyk/elektryk/mechatronik)
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu automatyki
  • Zainteresowania analizą problemów i wdrażaniem praktycznych rozwiązań
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na pomoc innym

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmieo ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę
  • Wsparcie przy relokacji (m.in. możliwość skorzystania z mieszkania służbowego w pierwszych miesiącach zatrudnienia
Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Kościerzyna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AUTOMATYK

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
SYLVA Sp. z o.o.
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Wiele
2019-11-26
od 4000 zł

AUTOMATYK

5000-8000 zł
Wiele
2019-10-10

AUTOMATYK

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych ZPCh Kazimierz Ginter
od 3000 zł
Chojnice
2019-11-20
od 3000 zł