Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Terenowy ds. Odzyskiwania Należności

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-18

Provident Polska działa od 20 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Provident Polska działa od 20 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Dołącz do zespołu i zdobywaj doświadczenie w firmie z 20-letnim stażem!

Zakres obowiązków:

Będziesz:

  • Odbywać wizyty u Klienta zaległościowego celem odzyskiwania należności wynikających z zawartej umowy pożyczki
  • Zarządzać portfelem klientów przypisanych do obsługi
  • Prowadzić monitoring spłacalności klientów
  • Współpracować z działami wspierającymi obsługę klientów
  • Budować wizerunek Provident Polska na rynku

Wymagania:

Wystarczy, że masz:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze windykacji w sektorze usługowym/finansowym
  • Doświadczenie w negocjacji bezpośredniej
  • Znajomość i umiejętność stosowania technik skutecznej komunikacji, negocjacji oraz wywierania wpływu
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Masz w sobie to coś?
Dołącz do najlepszych. Możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • Pakiet opieki medycznej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dzień wolny na wolontariat
  • Platforma kafeteryjna oraz platforma społecznościowo - grywalizacyjna
  • Ścieżki kariery wspierające rozwój organizacji
  • Owoce w biurze
  • Karnet sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Zawód:
Windykator
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
137
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)