Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista w dziale technicznym - elektronik

W Navifleet codziennie monitorujemy ponad 12 000 pojazdów. Dostarczamy operatorom flot precyzyjne dane, które generują dla nich realne oszczędności. Naszym celem jest ciągły development naszego oprogramowania dla Klientów, w służbie oszczędności. Działamy w oparciu o polski kapitał, jesteśmy nastawieni na prostotę, unikamy kultury korporacyjnej.  Stawiamy w pierwszej kolejności na ludzi i nasz produkt, wierzymy, że dzięki temu kolejni klienci przyjdą do nas sami.

Zakres obowiązków:

Praca w dziale technicznym firmy Navifleet. Projektowanie nowych rozwiązań elektronicznych. Bieżąca pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku C dla systemów mikroprocesorowych,

  • Znajomość zasad projektowania cyfrowych i analogowych układów, w tym układów z mikrokontrolerem,

  • Znajomość środowiska do prototypowania typu Arduino,

  • Dobra znajomość mikrokontrolerów z rodziny AVR np. Atmega32,

  • Dobra znajomość protokołów komunikacyjnych UART, I2C, SPI, CAN,

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop itp.)

  • Znajomość systemu kontroli wersji (git),

  • Umiejętność analizy oraz sporządzania wycen, specyfikacji technicznych projektów,

  • Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektronicznych,

  • Umiejętność samodzielnej analizy i poszukiwania rozwiązań problemów technicznych,

  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • Analityczne podejście do problemów,

  • Zaangażowanie w proces projektowania rozwiązań, podejmowanie inicjatywy, dociekliwość w poznawaniu celów produktu i potrzeb użytkowników,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem będą :

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (preferowane elektronika, informatyka),

  • Doświadczenie w implementacji komend AT, oraz protokołu TCP/UDP/IP,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności i wiedzy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Współtworzenie autorskich i innowacyjnych rozwiązań,

  • Pakiet socjalny,

  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Navifleet S.C. K. Dusza, M. Smoleń, W.Smoleń, ul. ks.płk. Józefa Jońca 22 , 34-600 Limanowa, NIP: 7372205021
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Navifleet S.C. K. Dusza, M. Smoleń, W.Smoleń , ul. ks.płk. Józefa Jońca 22 , 34-600 Limanowa, NIP: 7372205021
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Elektronik
Miejsce pracy:
Limanowa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
616
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Technik automatów

Zawód: elektronik Rodzaj: praca stała

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-15 POLECANA
Grupa Kęty S.A.

Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu

Zawód: elektronik Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
2019-11-13

Kęty
2019-11-07
Evatronix S.A.

Konstruktor urządzeń elektronicznych

2019-10-18

Montażysta urządzeń elektronicznych

2019-10-18

ELEKTRONIK/MECHATRONIK

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz
3000-4000 zł
UoP brutto/m-c
Łącko
2019-11-07

ELEKTRONIK

kontakt przez PUP
2500-5000 zł
Trzebinia
2019-09-12