Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków:

Praca manualna przy produkcji kartonów, obsługa odpowiednich maszyn, sprawdzenie jakości gotowych wyrobów oraz ich przenoszenie

Wymagania:

Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
minimum miesiąc doświadczenia na podobnym stanowisku; bdb wzrok ponieważ wśród czynności jest kontrola jakości gotowych wyrobów, bdb stan zdrowia umożliwiający przenoszenie ciężarów, umiejętność obsługi laminarki, pił taśmowych oraz wyrzynarek
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 14,7 PLN
Opis wynagrodzenia:
wynagrodzenie 14,70 zł na godzinę, do przepracowania 40 godzin tygodniowo
praca w godzinach 06.00-22

Informacje:

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Zmianowość:
nie dotyczy
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
kontakt przez PUP
Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Aleksandra Gadek-Pomierska Monika Bednarek
343706185
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Zawód:
Rzemieślnik
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
inna
Oferta dodana w dniu:
2019-10-31
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-14
Liczba odsłon ogłoszenia:
60
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RZEMIEŚLNIK (1/2 ETATU)

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa na okres próbny
REGIONALNY OŚRODEK METODYCZNO-EDUKACYJNY METIS W KATOWICACH
od 1300 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-11-08
od 1300 zł

POMOCNIK CIEŚLI/ STOLARZA

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa o pracę
DESIGN WOOD Marcin Komraus
2500-4500 zł
Studzienice
2019-10-23

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN

RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
2019-10-30

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: inna
SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
2019-10-29

WYTACZARZ

FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA
Rybnik
2019-10-29