Twoje wsparcie w rekrutacji
ZAMKNIJ WYDRUK

Ustawiacz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-28

CTL Północ Sp. z o.o.

poszukuje osób na stanowisko

USTAWIACZ

Miejsca pracy: Łódź, Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic;
  • Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem;
  • Wykonywanie prac załadunkowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami);
  • Dokonywanie prób hamulców, wykonywanie prób uproszczonych hamulca;
  • Operatywna realizacja planu pracy manewrowej;
  • Współpraca z pracownikami służb kolejowych w celu zapewnienia ciągłości i terminowości świadczonych usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (najlepiej o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym);
  • Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza.
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna Opieka Medyczna LuxMed
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: (wczasy pod gruszą, dodatek na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia, Mikołajki, kredkowe, zapomogi)
Zawód:
Pracownik kolei
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)