Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. e-commerce

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-29

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych oraz artykułów biurowych i szkolnych na rynku hurtowym i detalicznym.

Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i weryfikacja poprawności aukcji internetowych zgodnie z przyjętymi kryteriami;
  • przygotowywanie prezentacji opisowo-graficznej na allegro;
  • zarządzanie wystawionymi aukcjami w serwisie Allegro;
  • dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej, analizowanie działań konkurencji;

Wymagania:

  • doświadczenia w tworzeniu i wystawianiu aukcji na Allegro;
  • doświadczenia w zarządzaniu ofertą na Allegro;
  • precyzji i dokładności wykonywanych zadań;
  • mile widziana znajomość platformy BaseLinker;
  • mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej;
  • zaangażowania oraz pomysłowości.

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • długofalową współpracę;
  • jasny system motywacyjny;
  • pracę w młodym zespole;
  • zniżki pracownicze.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
690
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA
Track Tec Koltram sp.z o.o.

Specjalista ds Kontroli Jakości

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zawadzkie