Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor CAD

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-12

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Zakres obowiązków:

  • zgodne z zasadami technologii konstruowanie w systemie CAD części i podzespołów nadwozi pojazdów,
  • wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z założeniami danego projektu,
  • terminowa realizacja prac na poziomie jakościowym, zgodnym z oczekiwaniami i żądaniami klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość systemu CATIA v.5 i/ lub NX,
  • znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • doskonalenie wiedzy konstrukcyjno-technologicznej,
  • pracę przy interesujących projektach z dziedziny budowy pojazdów,
  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej i potencjału nowoczesnej technologii komputerowej,
  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań,
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań,
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, kurs języka niemieckiego na miejscu w biurze, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
178
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)