Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Logistyki (E-commerce)

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy! Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: OLKUSZ/WOLBROM

Zakres obowiązków:

Planowanie oraz nadzór nad terminową realizacją zamówień klientów sklepu internetowego;
Planowanie i bieżąca obsługa procesów związanych ze zwrotami ze sklepów i od klientów;
Efektywna współpraca z Działami Handlowymi i Klientami, mająca doprowadzić do wysokich standardów obsługi logistycznej;
Ewidencja ruchów towarowych / wystawianie dokumentów awizacji, przyjęć i wydań/ oraz kontrola poprawności stanów;
Przygotowanie raportów i analiz, dotyczących obsługiwanego obszaru;
Optymalizacja obsługiwanych procesów.

Wymagania:

Doświadczenia w branży na podobnym stanowisku -pożądane;
Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów zaocznych- mile widziane z zakresu logistyki;
Dobrej znajomość programu Excel;
Znajomość systemów WMS - mile widziana;
Zdolności analityczne i logicznego myślenia;
Świetna organizacja pracy własnej;
Umiejętności pracy pod presja czasu;
Komunikatywności i kreatywności.

Firma oferuje:

Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
Pracę w młodym i międzynarodowym zespole
Zniżki na nasze produkty
Dofinansowany pakiet Multisport i LuxMed
Udział w imprezach integracyjnych o charakterze sportowym.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Zapoznałem się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy w OTCF S.A dostępną pod adresem http://www.otcf.pl/_userfiles/uploads/polityka_informacyjna-kandydaci_do_pracy.pdf .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Olkusz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-29
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
1112
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kęty S.A.

Logistyk w obszarze kooperacji

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
2019-11-06
NVH POLAND sp. z o.o.

Planista Produkcji

Bielsko-Biała
2019-11-08
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA