Twoje wsparcie w rekrutacji

Kupiec

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-12

Hilton Foods –  jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania
i pakowania świeżej żywności.
W związku z dynamicznym rozwojem i nową linią produktów, poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku FMCG firmie.

Brzmi ciekawie? – jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Was do naszego zakładu produkcyjnego w Tychach, gdzie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie zakupów surowców zgodnie z istniejącymi potrzebami oraz kontrola
    i optymalizacja stanów magazynowych;
  • poszukiwanie nowych dostawców na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych;
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi dostawcami;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizacja zadań dotyczących optymalizacji kosztów i warunków współpracy
    z dostawcami;
  • udział w opracowywaniu budżetów zakupowych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane handlowe, ekonomiczne etc.);
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - idealnie
    w branży spożywczej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • zdolności negocjacyjne i analityczne;
  • silna motywacja oraz orientacja na osiąganie wyników;
  • kreatywność w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

Firma oferuje:

  • realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy;
  • dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – nie wrzucimy Cię na głęboką wodę - przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy;
  • dofinansowujemy naukę języka angielskiego;
  • dofinansowujemy kartę Multisport;
  • oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, Wczasy pod Gruszą, pożyczki pracownicze;
  • organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe;
  • dajemy możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach;
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
422
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPOKEY SP. Z O.O.

REFERENT DS. PRODUKTU I IMPORTU

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-11-08
TI Poland Wapienica

Supplier Development Engineer/ Inzynier Rozwoju Dostawców

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-12 POLECANA
Adecco Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów – do przyuczenia

2019-11-10
NVH POLAND sp. z o.o.

Kierownik Działu Zakupów

2019-11-05

2019-11-01
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: praca stała
Ustroń
2019-10-31
Automat Spec

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Kraków
2019-10-28

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o. o.
3000-8000 zł
UoP brutto/m-c
Zimna Wódka
2019-11-08