Twoje wsparcie w rekrutacji

Quality Assurance Specialist

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – Stabilnej firmy programistycznej, prowadzącej doradztwo informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości aplikacji webowych i mobilnych,
  • Testowanie nowych funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją, wykrywanie i raportowanie błędów,
  • Pisanie testów automatycznych,
  • Proponowanie zmian i ulepszeń w projektach, wdrażanie bardziej wydajnych procedur testowych,
  • Wdrażanie aplikacji w ścisłej współpracy z Developerami i Project Managerami, bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Praktyczne umiejętności testowania aplikacji webowych lub mobilnych,
  • Wiedza na temat automatyzacji testów, umiejętność przeprowadzania testów automatycznych, doświadczenie w prowadzeniu testów automatycznych aplikacji mobilnych będzie dużym atutem,
  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego języka programowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (C1), znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę lub B2B  w zależności od preferencji kandydata,
  • Pakiet benefitów, karta Multisport, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego: indywidualny budżet na szkolenia,
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy,
  • Darmowe przekąski w biurze oraz dofinansowanie do obiadów, spotkania integracyjne i wspólne aktywności.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
182
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)