Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w branży IT

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System jest doceniony przez 13000 Klientów i dystrybuowany przez 254 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podczas siedemnastoletniej historii Firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • rozmowy z potencjalnymi Klientami (analiza potrzeb poprzez kontakt telefoniczny
    i elektroniczny -mailing) zgodny z procedurą RODO; uczestnictwo i  rozmowy na konferencjach branżowych
  • promowanie systemu enova365 w rozmowach z potencjalnymi Klientami
  • wspieranie działań sprzedażowych i administracyjnych Działu Handlowego
  • tworzenie i zarządzanie bazą aktualnych i potencjalnych Klientów, weryfikacja baz
  • obsługa systemu CRM zgodnie z procedurami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (absolwent lub student ostatniego roku, preferowane kierunki ekonomia, marketing)
  • znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie oraz podstawowych rozwiązań i usług IT
  • zdolności komunikacyjne, interpersonalne i relacyjne, talent do budowania relacji z Klientami
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • elastyczność czasu pracy – wyjazdy do konferencje
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • nastawienie na realizację celów, konsekwencja w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w telemarketingu / na infolinii
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w przedziale godzinowym 7:30 – 17:00
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy
  • parking samochodowy i rowerowy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
964
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPOKEY SP. Z O.O.

Specjalista ds. e-commerce

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-10-30
STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

STRABAG
STRABAG

POLECANA
Katowice
2019-10-22 POLECANA
Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze S.A.

Referent ds. Pomiarów

Zabrze
2019-10-24
TÜV Rheinland Polska

Specjalista ds. certyfikacji (ocena zabawek)

POLECANA
Zabrze
2019-10-23 POLECANA

Specjalista

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Krajowa Informacja Skarbowa
Bielsko-Biała
2019-11-15

Specjalista ds. księgowości

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
Pszczyna
2019-11-06

Specjalista ds. BRD i ochrony pasa drogowego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Zabrze
2019-11-14

Specjalista ds. obsługi systemów łączności oraz administrowania siecią teleinformatyczną

Komenda Miejska Policji w Żorach
Żory
2019-10-30