Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. certyfikacji (ocena zabawek)

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

nr ref.: ZAB/42/2019

Miejsce pracy: Zabrze lub Wieliczka

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie specyfikacji testów mechanicznych dla zabawek
  • Przygotowywanie opinii na podstawie otrzymanych wyników testów
  • Ocenia zgodność instrukcji i oznakowania produktu z wymaganiami
  • Udział w audytach / inspekcjach
  • Śledzenie zmian wymogów prawnych
  • Utrzymywanie i rozwój uprawnień
  • Udział w opracowywaniu ofert oraz dokumentów związanych z procesem ofertowym dla klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji zabawek / przygotowywaniu specyfikacji / badaniach zabawek itp.
  • Potwierdzona wiedza z zakresu wymagań prawnych dla zabawek i umiejętność zastosowania jej w ocenie wyrobów
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją (na początku pracy przewidziane jest szkolenie merytoryczne w języku angielskim)
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podnoszenia swoich kompetencji
  • Samodzielność i dokładność
  • Nastawienie na wysoki standard obsługi klienta

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do kart sportowych
  • Pracę o charakterze mieszanym, częściowo mobilnym – możliwe wyjazdy na audyty / inspekcje
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie certyfikacji wyrobów oraz systemów zarządzania jakością
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl

Klauzula informacyjna:

Na podstawie m.in. art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-146 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 56, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000081930, REGON: 010422615
  2. Inspektorem ochrony danych w TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. jest Adam Piątek, ul. Wolności 327, 41-800 Zabrze, e-mail: adam.piatek@tuv.pl
  3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust 1 lit a RODO lub art. 6 ust 1 lit b RODO , w celu podjęcia działań rekrutacyjnych oraz w przypadku wyrażenia odrębnej zgody powyżej w celu uczestnictwa w innych procesach rekrutacyjnych Administratora danych.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora danych oraz podmiotów należących do grupy TÜV Rheinland Group, zaangażowani w proces rekrutacji oraz realizacji zatrudnienia.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, do czasu odwołania przez Panią/Pana tej zgody.
  7. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:
  8. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych (art. 15 RODO),
  9. prawo do ich sprostowania/uzupełnienia (art. 16 RODO),
  10. prawo do ich usunięcia (art. 17 RODO),
  11. prawo do ograniczenia przetwarzania tych danych (art. 18 RODO)
  12. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (art. 21 RODO),
  13. prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO),
  14. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody udzielonej na zasadzie art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO,
  15. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  16. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem, którego spełnienie jest niezbędne do przystąpienia do rekrutacji, a tym samym ich brak będzie skutkował brakiem Pana/Pani udziału.
  17. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
  18. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem mailowym: praca@pl.tuv.com.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-23
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
1301
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze S.A.

Referent ds. Pomiarów

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zabrze
2019-10-24
SPOKEY SP. Z O.O.

Specjalista ds. e-commerce

Katowice
2019-10-30
STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

STRABAG
STRABAG

POLECANA
Katowice
2019-10-22 POLECANA

Specjalista w dziale koordynacji produkcji

POLECANA
Kędzierzyn-Koźle
2019-10-23 POLECANA
Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.

Specjalista Kroju i Szycia

Bielsko-Biała
2019-10-31
ATMOTERM

Specjalista ds. Efektywności Energetycznej

ATMOTERM
ATMOTERM
Opole
2019-11-05
Soneta Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w branży IT

Kraków
2019-10-25
TÜV Rheinland Polska

POLECANA
Wieliczka
2019-10-16 POLECANA

Specjalista ds. przygotowania dokumentacji projektowej

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Katowice
2019-10-26

Specjalista ds. przygotowania inwestycji drogowo-mostowych

Katowice
2019-10-26

Specjalista ds. obsługi systemów łączności oraz administrowania siecią teleinformatyczną

Komenda Miejska Policji w Żorach
Żory
2019-10-30

Specjalista ds. księgowości

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie
Pszczyna
2019-11-06

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu
Racibórz
2019-10-23