Twoje wsparcie w rekrutacji
ZAMKNIJ WYDRUK

Ślusarz remontowy Działu Margarynowni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-22

Ogłoszenie na stanowisko Ślusarz remontowy Działu Margarynowni - Zakłady Tłuszczowe Bielmar

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. są nowoczesną polską firmą spożywczą, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych.

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Spółka z o.o. w Bielsku-Białej, ul. Sempołowskiej 63

poszukują kandydatów na stanowisko:

Ślusarz remontowy Działu Margarynowni

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Stanowisko:Ślusarz remontowy Działu Margarynowni

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżących oraz planowych prac naprawczych i konserwacyjnych w Dziale Margarynowni,
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • Przeprowadzanie rutynowych kontroli i smarowań,
  • Współdziałanie z innymi pracownikami Działu Margarynowni i służbami technicznymi aby zapewnić sprawność maszyn i urządzeń,
  • Składanie raportów o stanie maszyn i urządzeń bezpośredniemu przełożonemu.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym,
  • Wysokie zdolności manualne,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność przestrzennego myślenia,
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny,
  • Pakiet medyczny.
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

PRACOWNIK SERWISU BUDOWY MASZYN / MONTAŻYSTA

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała
Czechowice-Dziedzice
2019-11-29
DioCom Sp. z o.o.

serwisant/monter

POLECANA
2019-12-09 POLECANA
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Goleszów
2019-12-04
FAMUR SA

Serwisant pod ziemią

FAMUR SA
FAMUR SA

POLECANA
Katowice
2019-11-19 POLECANA

TECHNIK INFORMATYK, INSTALATOR, SERWISANT SIECI ORAZ URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

EURO.NET.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2500-4000 zł
UoP brutto/m-c
Cieszyn
2019-11-27

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Chrzanów
2019-05-24
od 2250 zł