Twoje wsparcie w rekrutacji

Aplikant radcowski

Kto: Skurska, Pakuła, Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska

Kogo: aplikanta radcowskiego

Gdzie: Katowice, ul. Francuska 182

Wymiar pracy: pełen etat, z uwzględnieniem zajęć na aplikacji

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie na spotkaniu z kandydatem, adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

Forma zatrudnienia: ustalana indywidualnie, Kancelaria przewiduje możliwość zawarcia z kandydatem umowy o pracę lub umowy zlecenia

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Klientów Kancelarii, w tym opracowywanie opinii prawnych z zakresu prawa spółek, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
  • sporządzanie i analiza umów
  • analiza oraz opracowywanie dokumentów korporacyjnych
  • przygotowywanie pozwów, wniosków oraz innych pism procesowychsporządzanie projektów umów i uchwał
  • kontakt z instytucjami i urzędami
  •  sporządzanie projektów umów i uchwał

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w Kancelarii
  • dokładności i dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomości procedury cywilnej, prawa zamówień publicznych oraz prawa gospodarczego i handlowego
  • dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • prawa jazdy kategorii B
  • dyspozycyjności w wymiarze 5 dni w tygodniu
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności szybkiego uczenia się i chęci doskonalenia zawodowego

Firma oferuje:

  • możliwość objęcia patronatem

  • doskonalenie warsztatu prawniczego pod okiem doświadczonych radców prawnych

  • pracę w przyjaznym zespole
  • elastyczny czas pracy, dostosowany do oczekiwań obydwu stron
  • komfortowe warunki pracy w pięknym otoczeniu parku leśnego

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na następujący adres e-mail: kancelaria@legalsp.pl wraz z dopiskiem w stopce CV i listu motywacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.Rekrutacja kandydatów przeprowadzona będzie przez radców prawnych i może być poprzedzona miesięcznym płatnym okresem próbnym w Kancelarii celem zapoznania się z umiejętnościami kandydata. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Zawód:
Prawnik
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
251
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT PROKURATORA

Zawód: prawnik Rodzaj: umowa na okres próbny
PROKURATURA OKRĘGOWA W GLIWICACH
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Gliwice
2019-11-04
od 2600 zł

ASYSTENT SĘDZIEGO

Zawód: prawnik Rodzaj: umowa o pracę
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach
od 3700 zł
Gliwice
2019-10-21
od 3700 zł

PRAWNIK

KANCELARIA PRAWNA VIGGEN SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ MIĄSKO, MAŁGORZATA MIĄSKO
od 2250 zł
Modlnica
2019-10-18
od 2250 zł

PRAWNIK

Zawód: prawnik Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Kraków
2019-10-10
od 1033 zł