Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik ds. Postępowania Sądowego

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej pozwów sądowych
  • Wprowadzanie do bazy danych informacji dotyczących postępowania sądowego
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z sądami
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej
  • Współpraca z kancelarią prawną

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami
  • Znajomość Ms Office
  • Skrupulatność i dobra organizacja miejsca i czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja miejsca i czasu pracy
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej spółce finansowej w oparciu o umowę o pracę na długotrwałe zastępstwo
  • Wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia
  • Premie kwartalne, Fundusz Socjalny oraz dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe, etc.
  • Program onboardingowy oraz Indywidualną Ścieżkę Kariery

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub otwierając link aplikacyjny:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
1259
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny

Pracownik ds. Zamówień Publicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Jaworze
2019-11-08
Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Pracownik administracyjno- biurowy

Prosperplast 1 Sp. z o.o. profil firmy
Rybarzowice
2019-11-08
FCA Services

Pracownik administracyjny z językiem francuskim

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
FCA Services profil firmy
2019-11-08
Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Młodszy specjalista ds. kontaktu z przewoźnikami

Andrychów
2019-11-08
SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemiecki B1-C1

SalesHR
SalesHR
4000-5000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Katowice
2019-11-05 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów - Kraków Podgórze

Kraków
2019-11-06
SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemieckim B1-C1

SalesHR
SalesHR
4200-5200 zł

POLECANA
Kraków
2019-10-22 POLECANA