Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK DO SPRAW PRZYJĘĆ I WYDAŃ POJAZDÓW

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-01

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK DO SPRAW PRZYJĘĆ I WYDAŃ POJAZDÓW - SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca    z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak Iveco, Scania, Volvo, Mercedes Benz czy MAN. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Około 30% pojazdów specjalnych firmy jest eksportowanych do krajów Europy, Azji , Afryki    i Ameryki Południowej. W związku z rozbudową firmy poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne i administracyjne.

Stanowisko:PRACOWNIK DO SPRAW PRZYJĘĆ I WYDAŃ POJAZDÓW

Zakres obowiązków

  • Odbiór jakościowy podwozi przekazywanych do produkcji,
  • Mierzenie i ważenie pojazdów,
  • Kontrola finalna pojazdu (weryfikacja zgodności ze zleceniem),
  • Wydawanie gotowych pojazdów klientom, wraz ze szkoleniem z ich obsługi,
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne w specjalności samochodowej lub pokrewnej,
  • Znajomość zasad konstrukcji pojazdów,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C),
  • Mile widziana znajomość branży pożarniczej (strażacy OSP i emerytowani funkcjonariusze PSP),
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

Co oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • dostęp do innowacyjnej technologii.
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
802
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CTL Logistics Sp. z o.o.

Kierownik ds. Utrzymania Lokomotyw

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Sosnowiec
2019-11-19 POLECANA

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-11-05

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-11-05

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-11-05