Twoje wsparcie w rekrutacji

Frontend Developer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-11

Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. Zaczęliśmy
w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę, Gdańsk – gdzie ponad 90 naszych agentów
z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim odbiorcom. A wkrótce będzie nas dwukrotnie więcej. Robimy to,
by wprowadzić nową jakość i przywrócić prestiż zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Chcesz być częścią tej zmiany?

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych rozwiązań informatycznych i programistycznych usprawniających pracę firmy;
  • Tworzenie strony www i wprowadzanie udoskonaleń do już istniejących;
  • Udoskonalanie systemów IT wykorzystywanych przez firmę;
  • Budowanie przyjaznego środowiska technicznego dla wszystkich współpracowników;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych;
  • Opracowywanie instrukcji i manualne korzystanie z nowych programów;
  • Proponowanie nowych rozwiązań informatycznych wspierających codzienne funkcjonowanie firmy;
  • Dbanie o funkcjonalność programów i narzędzi wykorzystywanych w firmie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość JS, jQuery, HTML, CSS, REST.
  • Znajomość Bootstrap 3/4.
  • Doświadczenie we współpracy z backend developerami (dowolny język backendowy, preferowane języki imperatywne).
  • Chęć i/lub doświadczenie we współpracy z użytkownikami końcowymi, z którymi zaprojektowane zostały mocki strony.
  • Znajomość Git (GitHub/GitLab).
  • Doświadczenie z OOP i znajomość wzorców projektowych.
  • Znajomość co najmniej jednej biblioteki komponentów opartej na Bootstrap.

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw JAVA lub PHP.
  • Doświadczenie ze Spring MVC lub Spring Boot'em.
  • Znajomość Thymeleaf.
  • Znajomość Angulara lub Reacta (opcjonalne).
  • Umiejętność pracy w oparciu o metodyki zwinne (SCRUM).

Firma oferuje:

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (student lub B2B)
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy
  • zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-benefitowy “OK SYSTEM”
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • eventy integracyjne
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • wsparcie lidera i zespołu
  • silną markę
  • możliwość rozwoju
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-11
Liczba odsłon ogłoszenia:
909
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
GRUPA MASPEX

Programista SAP ABAP

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
2019-11-19
Hutchinson Poland

Programista / Developer

Żywiec
2019-11-20
Pitney Bowes

Business Intelligence Developer – full remote possible- UOP / B2B

Zawód: programista Rodzaj: kontrakt
Bielsko-Biała
2019-11-13
KSIBB.PL

PROGRAMISTA - WDROŻENIOWIEC

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
KSIBB.PL
KSIBB.PL
2019-11-12
ARRIS MAGALSKI SPÓŁKA JAWNA

PHP Developer

4000-8000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Chorzów
2019-11-18 POLECANA

PROGRAMISTA PLC I SCADA (O)

Zawód: programista Rodzaj: umowa na okres próbny
Control Process IT Sp. z o.o.
od 4000 zł
Mikołajowice
2019-11-12
od 4000 zł