Twoje wsparcie w rekrutacji

INŻYNIER KONSTRUKTOR

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-17

TI Fluid Systems (wcześniej TI Automotive) jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

TI Fluid Systems podzielone jest na 2 dywizje: FCS – Fluid Carrying Systems oraz FTDS – Fuel Tank & Delivery Systems.  Korporacja TI Fluid Systems w Polsce funkcjonuje jako spółka TI Poland sp. z o.o., która ma 5 zakładów produkcyjnych, zatrudniających ok. 2500 osób.

Dywizja Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Fluid Systems na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Fluid Systems w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Fluid Systems, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilność zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

W związku z rozszerzeniem profilu działalności o projektowanie zbiorników paliwowych, we współpracy z centrum rozwoju w Rastatt, poszukujemy konstruktorów, którzy wejdą w skład międzynarodowego zespołu specjalistów.

Do głównych zadań na stanowisku konstruktora należeć będzie projektowanie gotowych wyrobów dla branży automotive (pompy paliwowe, moduły pomp paliwowych, zbiorniki paliwowe), tworzenie nowych rozwiązań oraz twórcze rozwijanie produktów – poszukiwanie usprawnień, innowacji.

Wymagania:

  • dobra, praktyczna znajomość narzędzi CAD (Computer Aided Design): Catia V5, Siemens NX jako dodatkowy atut,
  • znajomość zasad wymiarowania i tolerowania GD&T (Geometric Dimensioning and Tolerancing),
  • znajomość narzędzi PLM (Product Lifecycle Management) jako dodatkowy atut
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne),
  • doświadczenie w projektowaniu dla branży automotive.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce,
  • 6-miesięczne szkolenie w centrum rozwoju w Rastatt, Niemcy,
  • zgrany zespół i wspierającego managera,
  • kartę Multisport,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-18
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
711
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Tech-Projekt

Młodszy konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
2775-4500 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
2019-11-20 POLECANA
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

POLECANA
2019-11-12 POLECANA
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

POLECANA
Tychy
2019-11-21 POLECANA
Zeman HDF Sp. z o.o.

KONSTRUKTOR LEKKIEJ OBUDOWY

POLECANA
Świętochłowice

PRACOWNIK DO DZIAŁU PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa na okres próbny
"SARTO" Sp. z o.o.
od 2250 zł
Sosnowiec
2019-08-30
od 2250 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI

Adecco Polska Sp. Z o.o.
od 3800 zł
Dąbrowa Górnicza
2019-10-16
od 3800 zł