Twoje wsparcie w rekrutacji

Przedstawiciel Handlowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-15

Grupa Marie Brizard Wine & Spirits Polska – firma z ponad 250-letnią tradycją, producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel m.in. takich marek jak Krupnik, Sobieski, William Peel czy Polonaise.

Grupa Marie Brizard Wine & Spirits Polska – firma rodzinna z ponad 250-letnią tradycją, producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel m.in. takich marek jak Krupnik, Sobieski, William Peel.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

  • bieżącą obsługę sieci handlowych oraz sklepów detalicznych zlokalizowanych na powierzonym obszarze,
  • realizację miesięcznych planów sprzedażowych oraz dystrybucyjnych,
  • implementację przygotowanych aktywności oraz wszelkich materiałów marketingowych,
  • stały monitoring podległego terenu w celu pozyskiwania Klientów o największym potencjale,
  • bieżącą analizę rynku oraz działań konkurencji,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w branży FMCG popartego wynikami,
  • doskonałej znajomości Klientów rynku lokalnego,
  • wysoko rozwiniętej umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności negocjacyjnych oraz handlowych,
  • zaangażowania i chęci rozwoju,
  • komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku,
  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, szacunek, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet benefitów.
Zawód:
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy:
Legnica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: umowa o pracę
Klient portalu
3500-5500 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Wrocław
2019-12-10 POLECANA
SMART-HR

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem czeskim - Opakowania

SMART-HR
SMART-HR
Wrocław
2019-11-21

PREZENTER URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: umowa na okres próbny
CERAGEM Renata Morawska
od 2250 zł
Lubin
2019-12-02
od 2250 zł

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.
od 5600 zł
Lwówek Śląski
2019-10-21
od 5600 zł

FENIKS Sp. z o.o.
od 3000 zł
Wrocław
2019-12-11
od 3000 zł

ADECCO CONSULTING SP. Z O.O.
od 3200 zł
Rawicz
2019-12-06
od 3200 zł

HANDLOWIEC

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Import-Export Jan Krochmal
od 2250 zł
Twardogóra
2019-11-13
od 2250 zł