Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor jakości

Proseat jest międzynarodową firmą produkcyjną, specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych - zagłówków i podłokietników. Naszymi Klientami są m. in.: Grupa Volkswagen, General Motors, Fiat, BMW, Volvo, Suzuki, Hyundai, Citroen.

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz sprawne i skuteczne realizowanie zadań i obowiązków audytowych zgodnie z przewidzianym harmonogramem audytów produktów,
  • przedstawia wyniki audytu, dokumentuje spostrzeżenia,
  • nadzoruje proces produkcyjny,
  • potwierdza skuteczność działań korygujących/zapobiegawczych w przypadku powstania niezgodności,
  • zarządza izolatorem braków,
  • uczestniczy w analizie zwrotów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, technicze
  • znajomość VDA 6.5
  • znajomość IATF 16949
  • podstawowa znajomość wiedzy technicznej z zakresu technik rozwiązywania problemów,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • umowę o prace
  • inwestycje w rozwój pracowników- kierujemy na potrzebne szkolenia dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy poprzez awanse wewnętrzne
  • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kartę MULTISPORT i opiekę medyczną

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest PROSEAT Sp. z o.o. (ul. Międzyrzecka 16, 43-382, Bielsko-Biała; tel.: 33 472 32 80), który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych mail:g.krawiec@orleccy.pl

Dane przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Kandydat ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Proseat Sp. z o. o.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PROSEAT Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, 43-382, ul. Międzyrzecka 16, jako pracodawca.

W sprawach dot. danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: g.krawiec@orleccy.pl

Cel i podstawy przetwarzania

Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody3.

Jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, dane osobowe będą przetwarzanie także w kolejnych naborach.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5.

Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie.

1 Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.);

2 Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO;

3Art. 6 ust. 1 lit a RODO;

4Art. 6 ust. 1 lit a RODO;

5Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

Odbiorcą danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT i systemów informatycznych.

Okres przechowywania danych zgromadzonych w obecnym procesie rekrutacyjnym trwa do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na przyszłe rekrutacje dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy lub do czasy cofnięcie zgody.

Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
1131
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)