Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-09

Proseat Sp z o.o. od 9 lat rozwija działalność w Polsce, wytwarzając wysokiej jakości komponenty wnętrza pojazdu. Spółka należy do międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w produkcji pianek poliuretanowych służących jako wypełnienia przy produkcji foteli samochodowych.

W zakładach w Bielsku- Białej i Czechowicach-Dziedzicach prowadzone są procesy tłoczenia i spawania części, produkcji pianki poliuretanowej, elementów z tworzyw sztucznych oraz krojenia, szycia i montażu zagłówków, podłokietników i siedebolsterów. Spółka zatrudniająca obecnie około 1 100 osób jest dostawcą dla niemieckich, francuskich i koreańskich producentów samochodów.

Proseat Sp. z o.o. posiada certyfikaty : IATF 16949, ISO 14001

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz sprawne i skuteczne realizowanie zadań i obowiązków audytowych zgodnie z przewidzianym harmonogramem audytów produktów,
  • przedstawia wyniki audytu, dokumentuje spostrzeżenia,
  • nadzoruje proces produkcyjny,
  • potwierdza skuteczność działań korygujących/zapobiegawczych w przypadku powstania niezgodności,
  • zarządza izolatorem braków,
  • uczestniczy w analizie zwrotów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, technicze
  • znajomość VDA 6.5
  • znajomość IATF 16949
  • podstawowa znajomość wiedzy technicznej z zakresu technik rozwiązywania problemów,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • umowę o prace
  • inwestycje w rozwój pracowników- kierujemy na potrzebne szkolenia dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy poprzez awanse wewnętrzne
  • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kartę MULTISPORT i opiekę medyczną

Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AUDYTOR/KONTROLER

Zawód: audytor Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Bystra
2020-03-27
od 3000 zł