Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator d/s SDH "Klimczok"

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-29

Spółdzielnia z ponad 100- tu letnią tradycją. Podstawowy obszar działalności to handel detaliczny. Prowadzimy działalność w 10 placówkach handlowych - domu towarowym SDH " KLIMCZOK "- targowisku.

Zakres obowiązków:

  • Komisyjne otwieranie i zamykanie sal sprzedażowych w SDH "Klimczok"
  • Obsługa wind towarowo-osobowych oraz dostawców dostarczających towar dzierżawcom
  • Nadzór nzd sprzwnością wind i schodów ruchomych
  • Udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu zgłoszonego tematu
  • Bieżąca kontrola pomieszczeń w obiekcie i przyległego terenu w zakresie ładu,porządku i przestrzegania przepisów bhp i p.poż.
  • Wykonywanie bieżących, drobnych prac remontowych, naprawczych i porządkowych na terenie SDH "Klimczok"

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie zawodowe
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Miłe usposobienie i pozytywne nastawienie

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2-zmianowym w firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas
  • Dodatkowe świadczenia( bony świąteczne i w okresie wypoczynku letniego, dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego dla dzieci)
  • Pracę w miłej atmosferze
Zawód:
Rzemieślnik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-15
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
437
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POMOCNIK CIEŚLI/ STOLARZA

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa o pracę
DESIGN WOOD Marcin Komraus
2500-4500 zł
UoP brutto/m-c
Studzienice
2019-10-23

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN

RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
2019-10-30

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: inna
SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
2019-10-29

WYTACZARZ

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa na okres próbny
FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA
Rybnik
2019-10-29

RZEMIEŚLNIK (1/2 ETATU)

REGIONALNY OŚRODEK METODYCZNO-EDUKACYJNY METIS W KATOWICACH
od 1300 zł
Katowice
2019-11-08
od 1300 zł

SZCZOTKARZ-STOLARZ

Zakład Produkcyjno-Handlowy CRAWTICO Adam Krawczyk
od 2250 zł
Siepraw
2019-10-31
od 2250 zł

PRACE PRODUKCYJNE

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Kietrz
2019-10-30