Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. personalnych (HR)

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, masz pozytywne nastawienie i działasz odpowiedzialnie,

zrealizuj swoje pasje na stanowisku:

nr ref.: SHR/41/2019

Miejsce pracy: biuro Zabrze

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów rekrutacji
  • administracja kadrowa zgodnie z obowiązującym prawem pracy
  • koordynacja szkoleń (planowanie, organizacja, dokumentacja)
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, zestawień kadrowych i raportów
  • organizacja on-boarding’u i off-boarding’u
  • aktualizowanie zapisów w bazach danych i aplikacjach HR
  • wsparcie komunikacji wewnętrznej i employer brandingu
  • współpraca z działami operacyjnymi w kwestiach personalnych
  • wdrażanie i udoskonalanie procesów, systemów i narzędzi HR

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zakresie HR, w tym w rekrutacji
  • język angielski na poziomie bardzo dobrym (min.B2)- porozumiewanie się w środowisku biznesowym, rekrutacja, dokumentacja, korespondencja
  • praktyczna znajomość technik i narzędzi HR
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, ekonomia)
  • znakomite zdolności interpersonalne
  • pozytywne nastawienie do życia, ludzi i pracy
  • asertywność i umiejętność przekazywania krytycznych wniosków
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • orientacja na jakość i rezultaty

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zarówno w „twardym” jak i „miękkim” obszarze HR
  • współpracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • pracę o charakterze stacjonarnym (sporadyczne wyjazdy do innych biur w Polsce)
  • pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietów sportowych
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna:

Na podstawie m.in. art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-146 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 56, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000081930, REGON: 010422615
  2. Inspektorem ochrony danych w TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. jest Adam Piątek, ul. Wolności 327, 41-800 Zabrze, e-mail: adam.piatek@tuv.pl
  3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust 1 lit a RODO lub art. 6 ust 1 lit b RODO , w celu podjęcia działań rekrutacyjnych oraz w przypadku wyrażenia odrębnej zgody powyżej w celu uczestnictwa w innych procesach rekrutacyjnych Administratora danych.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora danych oraz podmiotów należących do grupy TÜV Rheinland Group, zaangażowani w proces rekrutacji oraz realizacji zatrudnienia.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, do czasu odwołania przez Panią/Pana tej zgody.
  7. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:
  8. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych (art. 15 RODO),
  9. prawo do ich sprostowania/uzupełnienia (art. 16 RODO),
  10. prawo do ich usunięcia (art. 17 RODO),
  11. prawo do ograniczenia przetwarzania tych danych (art. 18 RODO)
  12. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (art. 21 RODO),
  13. prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO),
  14. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody udzielonej na zasadzie art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO,
  15. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  16. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem, którego spełnienie jest niezbędne do przystąpienia do rekrutacji, a tym samym ich brak będzie skutkował brakiem Pana/Pani udziału.
  17. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
  18. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem mailowym: praca@pl.tuv.com.
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-13
Liczba odsłon ogłoszenia:
1866
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROSEAT Sp. z o.o.

HR Specialist

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na zastępstwo
PROSEAT Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Czechowice-Dziedzice
2019-11-08 POLECANA
NVH POLAND sp. z o.o.

Specjalista ds. personalnych (miękki HR)

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-11-08
Pitney Bowes

HR & Administration Specialist

5000-7000 zł
UoP brutto/m-c
2019-10-29

REFERENT

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na okres próbny
SZPITAL IM. STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO W KATOWICACH/KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII
od 2600 zł
Katowice
2019-10-23
od 2600 zł

POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Sosnowiec
2019-11-12
od 1033 zł

od 1033 zł
Sosnowiec
2019-11-04
od 1033 zł

KOORDYNATOR

od 2250 zł
Krapkowice
2019-11-07
od 2250 zł

REKRUTER

Częstochowa
2019-11-06

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

Royal Work Sp. z o.o. sp.k.
Opole
2019-11-04

SPECJALISTA OPERACYJNY P&C (PEOPLE & CULTURE OPS SPECIALIST )

od 5500 zł
Kraków
2019-11-05
od 5500 zł