Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-05

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie.

Zatrudniamy ponad 2200 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej, a w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

Ø  generowanie zamówień na podstawie analizy planowanych transakcji;

Ø  utrzymywanie ustalonych limitów zapasów dla poszczególnych grup asortymentowych;

Ø  nadzorowanie oraz egzekwowanie terminowości dostaw;

Ø  bieżący kontakt z dostawcami,

Ø  udział w procesie reklamacji dostarczonego towaru;

Ø  wyjaśnianie rozbieżności w dostawach;

Ø  rozliczanie faktur zakupowych.

Wymagania:

Ø  wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);

Ø  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

Ø  bardzo dobra organizacja pracy;

Ø  umiejętność pracy pod presją czasu;

Ø  dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji i pracy w grupie;

Ø  staranność i dokładność w działaniu;

Ø  bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

Firma oferuje:

Ø  stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Ø  możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;

Ø  pracę w międzynarodowym środowisku;

Ø  atrakcyjny system wynagradzania;

Ø  bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport, karta Ticket Restaurant, okazjonalne karty podarunkowe, program rodzicielski);

Ø  atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, wyprawki szkolne, spotkania integracyjne, wysokie premie świąteczne);

Ø  kursy językowe;

Ø  elastyczny czas pracy.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
1048
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: praca stała
Ustroń
2019-10-31
Hilton Foods

Kupiec

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Tychy
2019-11-04
SPOKEY SP. Z O.O.

REFERENT DS. PRODUKTU I IMPORTU

Katowice
2019-11-08
Automat Spec

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Kraków
2019-10-28

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o. o.
3000-8000 zł
UoP brutto/m-c
Zimna Wódka
2019-11-08