Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-21

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań i odczytów
  • Opracowywanie wyników z przeprowadzonych badań
  • Sprawdzanie aparatury laboratoryjnej i właściwe jej użytkowanie oraz prowadzenie stosownych zapisów
  • Przygotowywanie odczynników, szkła, materiałów pomocniczych oraz środowiska badań
  • Wykonywanie czynności w zakresie kontroli jakości badań oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do Inspekcji Weterynaryjnej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (dotyczy aplikacji lekarzy weterynarii)
  • Obsługa komputera i znajomość metod statystycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu wykonywanych badań
  • Przeszkolenie (z zakresu wykonywanych zadań)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
55
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)