Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Zakres obowiązków:

sporządzanie kalkulacji wyrobów, sporządzanie zestawień na potrzeby zarządcze, udział w procesie budżetowania oraz zamknięcia miesiąca, obliczanie wskaźników KPI, odpowiedzialność za zwieranie umów leasingu oraz nadzór nad ich rozliczaniem, odpowiedzialnośc za ubezpieczenie majątku Spółki, przygotowanie analiz ad hoc. Pracodawca zapewnia dojazd ze Środy Wlkp.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: kierunkowe
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
umiejętność obsługi programu komputerowego excel
Inne wymagania:
-znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej, - wymagane doświadczenie min. 3 lata w dziale księgowości w zakładzie produkcyjnym,bardzo dobra umiejętność pracy w Ex, mile widziana znajomość systemu SAP, umiejętność analitycznego myślenia, zdolności organizacyjne i interpersonalne, systematyczność, dokładność, odpowiedzialne traktowanie powierzinych obowiązków, umiejętnośc pracy w zespole, konieczna znajomośc j. niemieckiego albo angielskiego w stopniu komunikatywnym
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 5 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Gnieźnieńska 6, 62-330 Nekla, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JANUSZA ZEYLANDA 3 8, 60-808 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Karolina Śleziona
061 641 56 82
karolina.sleziona@wegman-automotive.com
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Nekla
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 5500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
150
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy