Twoje wsparcie w rekrutacji

Copywriter

Ageno.pl to agencja interaktywna full service z Bielska-Białej. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych opartych o platformę Magento; aplikacji internetowych dedykowanych; tworzeniem stron internetowych opartych o system WordPress.  Wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania. Stawiamy na ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Naszymi klientami są firmy z Polski i zzagranicy. Staramy się tworzyć deam team, zatrudniamy osoby, perspektywiczne, które cały czas dążą do bycia lepszym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Znasz się dobrze na PHP lub na HTML/CSS, a może jesteś Ninją JS? SEO jadasz na śniadanie? Dołącz do nas! :-)

[Copywriter – Bielsko-Biała]

Multidyscyplinarna osoba na stanowisko copywritera w Bielsku-Białej.

✉️copywriter+aplikuj@ageno.pl

Zakres obowiązków:

✅ Obowiązki:
• redagowanie i publikowanie artykułów eksperckich;
• tworzenie opisów produktów w sklepach internetowych;
• poszukiwania i analiza informacji do publikacji;
• nadzór nad kampaniami i raportowanie prac.

Wymagania:

✅ Wymagania:
• umiejętność posługiwania się pięknym językiem polskim;
• głowa pełna pomysłów do tworzenia artykułów na różne tematy;
• umiejętność skupienia się i szybkiego pisania;
• kreatywność, dokładność, rzetelność, świetna organizacja, zaangażowanie.

Firma oferuje:

✅ Oferujemy:
• wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, wyników;
• pomoc merytoryczną i współpracę w grupie;
• różnorodne, ciekawe projekty i wpływ na kształt ich realizacji;
• ergonomiczne krzesło i biurko, sprzęt Apple, oczyszczacz powietrza, klimatyzację, narzędzia i sprzęt potrzebny do realizacji zadań;
• dostęp do: spotify.com/premium, Shutterstock.com, Canva.com, laracasts.com;
• okolicznościowe imprezy firmowe;
• miłą, zdrową, sprzyjającą, motywującą atmosferę w zespole i całej firmie;
• cykliczne rozmowy podsumowujące;
• kuchnię do dyspozycji z jedzeniem (zdrowym i niezdrowym), smakołykami, napojami napojami i dobrą kawą.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z odpowiednimi klauzulami na: ✉️copywriter+aplikuj@ageno.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Ageno Maksymilian Śleziak i Krzysztof Kowalik S.C. , ul. Jana III Sobieskiego 105/310 , 43-300 Bielsko-Biała , NIP: 547 211 88 69, NIP: 5472118869
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Copywriter
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
401
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)