Twoje wsparcie w rekrutacji

Mobilny Barista - praca podczas eventów na terenie Bielska-Białej/Tychów/Gliwic

Firma Manpower jest światowym liderem w sektorze usług pośrednictwa pracy, tworzy i świadczy usługi pozwalające klientom na odnoszenie sukcesów w zmieniającym się świecie pracy. Założona w 1948 roku firma o przychodach w wysokości 16 mld USD oferuje pracodawcom gamę usług dla całego cyklu zatrudnienia i działalności, w tym pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych i kontraktowych, ocenę i dobór pracowników, szkolenia, outplacement, zatrudnienie zewnętrzne i doradztwo. Światowa sieć Manpower obejmująca 4000 biur w 82 krajach, pozwala firmie zaspokajać potrzeby 400 000 klientów rocznie, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów, a także największych światowych korporacji. W swej pracy Manpower kładzie nacisk na zwiększanie wydajności poprzez poprawę jakości, efektywności i redukcję kosztów, co pozwala klientom koncentrować się na ich podstawowej działalności. Manpower Inc. skupia 5 marek: Manpower, Manpower Professional, Elan, Jefferson Wells i Right Management. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Manpower Group  Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta, Międzynarodowego Centrum Dystrybucji poszukujemy osób na stanowisko:

BARISTA

lokalizacja: praca podczas eventów na terenie Bielska-Białej, Tychów oraz Gliwic!

Harmonogram imprez jest znany z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem!

Zakres obowiązków:

  • parzenie kawy różnego rodzaju przy użyciu ekspresu kolbowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku baristy,
  • umiejętność przygotowania różnego rodzaju kaw (latte, cappuccino, espresso, flat white, mocha itd.),
  • komunikatywność i kultura osobista,
  • dyspozycyjność do pracy w wybrane weekendy w godz. 15:00-22:00,
  • mobilność,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 22-25 zł netto za godzinę pracy,
  • możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach, imprezach, eventach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • jasne warunki współpracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Manpower Group Sp z o.o, ul. Prosta 68 , 02-014 Warszawa, NIP: 5262493733
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)  Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.”

Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Wynagrodzenie:
22-25 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
164
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
GRUPA MASPEX

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych

Zawód: inny Rodzaj: umowa zlecenia
Wadowice
2019-10-15
Hutchinson Poland

Staż w Dziale Produkcji

Zawód: inny Rodzaj: staż
2019-10-15
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-10-10
Randstad

operator urządzeń przeładunkowych

Zawód: inny Rodzaj: praca stała
Randstad
Randstad
Gliwice
2019-10-15

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-10-17

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-10-15

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-10-15