Twoje wsparcie w rekrutacji

Mobilny Barista - praca podczas eventów na terenie Bielska-Białej/Tychów/Gliwic

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-01

Firma Manpower jest światowym liderem w sektorze usług pośrednictwa pracy, tworzy i świadczy usługi pozwalające klientom na odnoszenie sukcesów w zmieniającym się świecie pracy. Założona w 1948 roku firma o przychodach w wysokości 16 mld USD oferuje pracodawcom gamę usług dla całego cyklu zatrudnienia i działalności, w tym pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych i kontraktowych, ocenę i dobór pracowników, szkolenia, outplacement, zatrudnienie zewnętrzne i doradztwo. Światowa sieć Manpower obejmująca 4000 biur w 82 krajach, pozwala firmie zaspokajać potrzeby 400 000 klientów rocznie, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów, a także największych światowych korporacji. W swej pracy Manpower kładzie nacisk na zwiększanie wydajności poprzez poprawę jakości, efektywności i redukcję kosztów, co pozwala klientom koncentrować się na ich podstawowej działalności. Manpower Inc. skupia 5 marek: Manpower, Manpower Professional, Elan, Jefferson Wells i Right Management. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Manpower Group  Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta, Międzynarodowego Centrum Dystrybucji poszukujemy osób na stanowisko:

BARISTA

lokalizacja: praca podczas eventów na terenie Bielska-Białej, Tychów oraz Gliwic!

Harmonogram imprez jest znany z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem!

Zakres obowiązków:

  • parzenie kawy różnego rodzaju przy użyciu ekspresu kolbowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku baristy,
  • umiejętność przygotowania różnego rodzaju kaw (latte, cappuccino, espresso, flat white, mocha itd.),
  • komunikatywność i kultura osobista,
  • dyspozycyjność do pracy w wybrane weekendy w godz. 15:00-22:00,
  • mobilność,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 22-25 zł netto za godzinę pracy,
  • możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach, imprezach, eventach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • jasne warunki współpracy.
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Wynagrodzenie:
22-25 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
2019-10-18
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
380
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRUPA MASPEX

Młodszy specjalista ds. asortymentu i planogramów

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
2019-11-26
CTL Logistics Sp. z o.o.

Kierownik ds. Utrzymania Lokomotyw

POLECANA
Sosnowiec
2019-11-19 POLECANA

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-12-04

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-12-04

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-12-04