Twoje wsparcie w rekrutacji

Kosztorysant

Wykonujemy usługi dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, producentów sprzętu oświetleniowego, energetyki.
Posiadamy doświadczoną kadrę zawodową oraz nowoczesny park maszynowy. Zatrudniamy także osoby niepełnosprawne, zabezpieczamy im niezbędne warunki pracy i opiekę medyczną.
Świadczymy usługi w zakresie montażu wyrobów w ramach zleceń zewnętrznych, jesteśmy otwarci na współpracę.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kosztorysów ofertowych
  • Analiza przedmiarów dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie i kompletacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty handlowej
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Wymagania:

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu w branży produkcyjnej
  • Znajomość zasad kosztorysowania
  • Znajomość rynku tworzyw sztucznych i metali
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia z kandydatem

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres:  kadry@bielsin.pl

tel. kom. 501 056 599

w tytule maila proszę o wpisanie: Kosztorysant

Klauzula informacyjna:

Administratorem Danych Osobowych jest SPÓŁDZIELNIA „BIELSIN” z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Strażackiej 35, NIP 547-008-39-19.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane tylko w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego chyba, że wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - maksymalnie jednak przez okres  12 miesięcy.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Z Administratorem Danych Osobowych można kontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: info@bielsin.pl, pisemnie na następujący adres: 43-382 Bielsko Biała, ul. Strażacka 35 oraz telefonicznie pod nr: +48 33/ 496 66 70.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię „Bielsin”, ul. Strażacka 35, 43-382 Bielsko-Biała zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku) na potrzeby bieżącej rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018  poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( RODO)”.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
inna
Oferta dodana w dniu:
2019-10-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
158
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK TECHNICZNY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
Miejska Spółka Wodna Jastrzębie
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Jastrzębie-Zdrój
2019-09-24
od 3500 zł

SAMODZIELNY REFERENT

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
3600-4200 zł
Katowice
2019-10-02

KOSZTORYSANT BUDOWLANY-PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
KAPIBARA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3000-4000 zł
Knurów
2019-10-11

KOSZTORYSANT

LIMBA Aldona Turek
3000-3500 zł
Poręba
2019-08-27

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

ABM LOGISTIC SP. Z O.O.
od 5000 zł
Strzelce Opolskie
2019-09-03
od 5000 zł