Twoje wsparcie w rekrutacji

Mistrz zmianowy wydziału obróbki skrawaniem - konstrukcje stalowe

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-09

Grupa Mostostal Zabrze to grupa wyspecjalizowanych spółek świadczących usługi budowlane w Polsce i za granicą, realizujących wspólnie skomplikowane i technologicznie wymagające inwestycje w najbardziej rozwojowych sektorach budownictwa. To jedna z największych grup budowlanych w kraju, znana za sprawą realizowanych inwestycji niemal na całym świecie. Na czele Grupy stoi spółka MOSTOSTAL ZABRZE S.A., jako Spółką Dominująca Grupy Kapitałowej, a w jej skład wchodzi 5 podmiotów zależnych.

W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy

w Spółce Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.

na stanowisko:

Mistrz zmianowy wydziału obróbki skrawaniem - Konstrukcje Stalowe

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcji
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi konstrukcjami
  • Kontrola raportowania prac przez pracowników
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Przesyłanie raportu ze zmiany
  • Optymalizacja procesów

Wymagania:

  • Znających procesy obróbki skrawaniem;
  • Dobrze posługujących się narzędziami pomiarowymi tj.: suwmiarka, mikromierz, średnicówka itp.;
  • Dobrze znających rysunek techniczny
  • Wysoka komunikatywność oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie mile widziane.
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność
  • Rzetelność
  • Sumienność
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Premię
  • Ciekawe projekty
  • Parking
  • Pakiet Socjalny
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
474
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Manpower Group Sp z o.o.

Brygadzista w dziale utrzymania ruchu.

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2019-12-04

Specjalista/Mistrz w dziale utrzymania ruchu.

2019-11-29

Główny specjalista ds. nadzoru inwestorskiego nad obiektami Policji w specjalności elektrycznej

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Katowice
2019-11-27

Główny specjalista ds. nadzoru inwestorskiego nad obiektami policji w specjalności konstrukcyjno-bud

Katowice
2019-11-27

Starszy specjalista ds. prowadzenia sekretariatu Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu
Opole
2019-12-06

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Opole
2019-11-26

Główny specjalista ds. nadzoru geodezyjnego i kontroli

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
Kraków
2019-11-26