Twoje wsparcie w rekrutacji

DevOps Engineer / Site Reliability Engineer

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk IT. Łączymy techniczną wiedzę na temat specyfikacji poszczególnych stanowisk oraz kreatywność w poszukiwaniu najlepszych talentów. Nasi konsultanci posiadają największe doświadczenie w zatrudnianiu specjalistów na obszarze Małopolski, Śląska oraz Podkarpacia. Wspólnie budujemy odpowiedzialne społeczeństwo informacyjne.

IT Rules wspiera rozwój amerykańskiej firmy technologicznej, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług w chmurze. Naszym Klientem jest FinTech, który tworzy własne, skalowalne rozwiązania, które umożliwiają płynną automatyzację procesów biznesowych.

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko DevOps Engineer / Site Reliability Engineer, która dołączy do centrum rozwoju oprogramowania zlokalizowanego w samym centrum Bielska.

Zakres obowiązków:

  • administracja systemu operacyjnego, troubleshooting, konfiguracja i utrzymywanie środowisk developerskich,

  • uruchamianie i zarządzanie aplikacjami biznesowymi firmy

  • obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych,

  • automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania,

  • śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów w dziedzinie technologii, technik programowania, procesów i narzędzi

  • współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowania oprogramowania według metodologi Agile – Scrum

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku związanym z infrastrukturą IT
  • doświadczenie w administracji systemami Linux

  • dobra znajomość środowiska AWS

  • praktyczna znajomość narzędzi/ technologii: Kubernetes, Docker, Prometheus, Grafana, Ansible, Jenkins

  • mile widziana znajomość języka Java

  • doświadczenie zdobyte w zespołach Agile/Scrum

  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od realnych umiejętności (rekomendujemy kandydatów z oczekiwaniami do 16 000 zł brutto)
  • nowoczesne biuro w samym centrum Bielska ze strefą miejsc parkingowych
  • stabilność zatrudnienia oraz realne możliwości rozwoju
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • swobodna i przyjazna atmosfera pracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez formułę aplikowania: APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
MARCIN POLAK IT RULES, ul. Teodora Sixta 5/206, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471980147

Agencja zatrudnienia IT Rules, wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10658.

Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
MARCIN POLAK IT RULES, ul. Teodora Sixta 5/206, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471980147, Numer KRAZ: 10658,
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
10000-16000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
149
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Partner Rozwoju

Senior software engineer C/C++

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
9000-15000 zł
UoP brutto/m-c
2019-10-07
IT RULES

Java Developer / Senior Java Developer