Twoje wsparcie w rekrutacji

Instruktor narciarstwa i snowboardu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-28

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce!  Poczuj zimowy klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą stonę Szczyrk Mountain Resort

Odwiedź nas również na FB

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarskim w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort.

Poczuj górski klimat, daj się wciągnąć bajkowej scenerii, bądź współtwórcą sukcesu!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości usług szkoleniowych przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku
  • odpowiedni dobór poziomu szkolenia do umiejętności fizycznych
  • pomoc kursantom w doborze sprzętu
  • nadzór nad dziećmi oraz młodzieżą podczas szkoleń grupowych i przerw w czasie trwania zajęć
  • pomoc związana z funkcjonowaniem szkoły narciarskiej i snowboardowej, w tym:

    - udział w spotkaniach doszkalających

    - pomoc przy organizacji eventów (sportowych, rozrywkowych) w ośrodku

    - odpowiadanie na pytania pozostałych gości ośrodka

    - pomoc na stoku w razie wydarzeń niebezpiecznych

    - wykonywanie dodatkowych zadań wskazanych przez kierownika lub managera

Wymagania:

  • uprawnienia instruktora SITN/PZN, SITS (preferowane) lub MENiS
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie instruktorskie - minimum 2 sezony zimowe
  • udział w kursie kontrolnym oraz standaryzującym - SnowLine w Szczyrku (po etapie rekrutacji)
  • umiejętność pracy w zespole, dobra energia - aktywność i zaangażowanie w rozwój i “życie” szkoły
  • wymagana biegłość w języku polskim mówionym i pisanym
  • wysoka kultura osobista oraz uśmiech na twarzy
  • bardzo dobry kontakt i komunikacja oraz umiejętność przekazania wiedzy osobom w każdym wieku
  • umiejętność pracy w niesprzyjającej pogodzie w środowisku górskim
  • znajomość terenu na jakim prowadzone są szkolenia
  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w przypadku instruktorów szkolących obcojęzycznych kursantów
  • niekaralność (po etapie rekrutacji wymagane jest zaświadczenie o niekaralności)
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków - czeski, słowacki, rosyjski, niemiecki.

Firma oferuje:

•   sezonowy SKIPASS we wszystkich ośrodkach zimowych TMR (m.in. Szczyrk, Jasná, Tatrzańska Łomnica)

•   atrakcyjne wynagrodzenie

•   wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach, serwisie, wypożyczalni)

•   pakiet profesjonalnych szkoleń

•   przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce

•   zniżki do Tatralandii

Zawód:
Instruktor
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
praca sezonowa
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
306
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NAUCZYCIEL RYTMIKI

Zawód: instruktor Rodzaj: inna
Gawęda Krzysztof METRUM
Andrychów
2019-09-26

INSTRUKTOR ZAJĘĆ FITNESS

Pro-Pad Gym Rafał Padło, Sławomir Prokopik s.c.
Wadowice
2019-10-11

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. D