Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik laboratorium ds. metrologii ( pomiary wielkości elektrycznych i czasu )

Zakres obowiązków:

  • planowanie bieżących prac oraz rozwoju działalności laboratorium i sporządzanie sprawozdań z ich wykonania,
  • organizowanie pracy oraz podział zadań między pracownikami kierowanego laboratorium,
  • utrzymywanie systemu zarządzania jakością w laboratorium.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe elektroniczne, elektryczne, elektrotechniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość ustawy Prawo o miarach i przepisów wykonawczych do tej ustawy,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Uwagi dotyczące aplikowania:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel: 22 581-95-14
Oferty niekompletne lub otrzymane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefoniczne lub drogą e-mail o terminie rozmowy wstępnej. Brak powiadomienia telefonicznego jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.
Informacje o Urzędzie na stronie internetowej
warszawa.gum.gov.pl

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
46
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Iglotex - Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Detalu

Zawód: kierownik Rodzaj: praca stała
Siedlce
2019-10-09

MANAGER

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
McDonald`s Polska Sp. z o.o.
od 2994 zł
UoP brutto/m-c
Jawczyce
2019-09-20
od 2994 zł

KIEROWNIK ZMIANY W DZIALE GASTRONOMII

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
"GLOBAL PARKS POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4000 zł
Mszczonów
2019-10-11
od 4000 zł

KIEROWNIK ZMIANY W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA

3800-4000 zł
Mszczonów
2019-10-10

LIDER 159A

ID Logistics Polska S.A
od 4100 zł
Mszczonów
2019-10-02
od 4100 zł

ZASTĘPCA MENADŻERA DS. ZBIORÓW

Grupa Producentów Warzyw Primavega
od 7000 zł
Wróblewo-Osiedle
2019-10-09
od 7000 zł

LIDER MAGAZYNU

AMP Logistyka Sp. z o.o.
od 2600 zł
Płońsk
2019-10-17