Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy konstruktor

Firma międzynarodowa, działająca od 26 lat na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego, specjalizująca się w płynach i kreująca nowoczesne rozwiązania technologiczne dedykowane branży napojowej , sokowej i browarniczej.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy Konstruktor

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

• wsparcie głównego konstruktora w projektowaniu instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
• pomoc przy opracowaniu dokumentacji wykonawczej w formie 2D oraz 3D,
• współpraca z działem technicznym oraz elektrycznym przy opracowaniu koncepcji rozmieszczenia urządzeń,
• sporządzanie dokumentacji technicznej,
• udział w opracowaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych,

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego,
• znajomość środowiska MS Office oraz środowiska CAD (AutoCAD 3D mile widziany),
• zaangażowanie w pracę i wysoko rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,

Firma oferuje:

• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
• wdrożenie w kompleksowy proces projektowania urządzeń oraz linii technologicznych,
• bezpłatne kursy językowe,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
• pełny etat z ruchomym czasem pracy,
• przyjazną atmosferę.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub o nadesłanie CV bezpośrednio na adres:

rekrutacja@rulandec.com

wraz z klauzulą

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Młodszy Konstruktor , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o. , Tychy 43-100 , Ul.Podleska 51, NIP: 6462488619
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Młodszy Konstruktor , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-08
Liczba odsłon ogłoszenia:
187
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
ULTER-SPORT

KONSTRUKTOR

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
ULTER-SPORT
ULTER-SPORT

POLECANA
Żywiec
2019-10-14 POLECANA
ZUZA POLAND

Konstruktor CAD ds. budowy prototypów

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
ZUZA POLAND
ZUZA POLAND
Czechowice-Dziedzice
2019-10-04
Adecco Poland Sp. z o.o.

Konstruktor

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-10-11 POLECANA
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

POLECANA
2019-10-09 POLECANA

Konstruktor Obuwia

Axell Polska
2019-10-08

Konstruktor

POLECANA
2019-10-05 POLECANA