Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie ciągłości dostaw surowców oraz nadzór nad zamówieniem do momentu jego przyjęcia do magazynu.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • przekazywanie informacji w razie zmian w załadunkach odpowiednim działom
  • prowadzenie elektronicznej bazy dostawców
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców
  • udział w przygotowywaniu i rozwiązywaniu reklamacji
  • współpraca z działami Produkcji i Logistyki w celu realizowania programu optymalizacji stanów zapasów surowców w magazynie.

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • cechuje Cię wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • cechuje Cię inicjatywa i samodzielność
  • posiadasz bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • posiadasz umiejętność analizy sytuacji i znajdywania adekwatnych rozwiązań
  • cechuje Cię operatywność i dynamika w działaniu
  • posiadasz umiejętność obsługi systemu SAP (mile widziana)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w branży FMCG
  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
395
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ALUPROF S.A.

Specjalista ds. zakupów

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-10-14