Twoje wsparcie w rekrutacji

SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH

Zakres obowiązków:

- bieżąca znajomość wszystkich przepisów, instrukcji, zarządzeń dotyczących prowadzonego odcinka;
- prowadzenie akt personalnych wszystkich pracowników szkoły;
- przygotowywanie umów dla nauczycieli i pracowników szkoły zatrudnionych w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, świadectw pracy, dokumentacji związanej z
rozwiązaniem stosunku pracy;
- przygotowywanie umów zleceń i umów o dzieło;
- wypisywanie zaświadczeń dla pracowników dotyczących zatrudnienia;
- prowadzenie i ustalanie urlopów pracowników administracji i obsługi;
- prowadzenie na bieżąco rejestru absencji chorobowej i urlopów;
- sporządzanie sprawozdań o zatrudnieniu i wynagrodzeniu do GUS, SIO;
- pilnowanie terminowości przeglądów technicznych budynku;

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:
[Inne] : - praktyczna znajomość zagadnień kadrowo - płacowych ( praktyka w obszarze administracyjno - kadrowym lub płacowym);
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów ubezpieczeń społecznych, oświatowych i samorządowych oraz Karty Nauczyciela;
- biegła znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office, programu płacowo - kadrowego (VULCAN), program SIO,
programu spraozdawczego GUS, PFRON, iArkusz
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Fryderyka Chopina 4, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie
JOANNA WITKOWSKA
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Darłowo
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-31
Liczba odsłon ogłoszenia:
58
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KADROWA

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
ECO - PLAN SPÓŁKA AKCYJNA
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Słupsk
2019-10-16
od 2800 zł

PRACOWNIK DO SPRAW KADROWYCH

SAP GROUP SP. Z OO
od 3500 zł
Bytów
2019-09-25
od 3500 zł

PRACOWNIK DO SPRAW KADR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
ELLIEN PRIORITE Mhabuba Akhter
od 3500 zł
Bytów
2019-09-25
od 3500 zł

SPECJALISTA DS. PŁAC

Powiatowe Centrum Edukacyjne- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
od 2494 zł
Lębork
2019-10-16
od 2494 zł