Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personelu Medycznego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-21

Help Homecare sp. z o.o. - część międzynarodowej grupy kapitałowej Air Liquide - jest firmą medyczną z świadczącą usługi w zakresie długoterminowej opieki domowej dla pacjentów i dzieci wentylowanych mechanicznie.

Wentylacja mechaniczna jest procesem umożliwiającym pacjentom z niewydolnością oddechową prawidłowe oddychanie, przy użyciu aparatury medycznej. Możliwość korzystania z respiratora w domu pacjenta w znacznym stopniu ułatwia osobom chorym powrót do funkcjonowania w bardziej naturalnym środowisku, jakim jest dom i rodzina, eliminując konieczność długotrwałego pobytu w szpitalu.

Zakres obowiązków:

  • administrowanie dokumentacją kadrowo – płacową

  • prowadzenie sprawozdawczości

  • ewidencja wizyt pacjentów

  • prowadzenie baz danych

  • obsługa programu Symfonia, Płatnik

  • telefoniczny kontakt z pacjentami i personelem medycznym

  • współpraca z NFZ, GUS, ZUS, Urzędem Skarbowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe i kurs kadrowo płacowy lub wyższe kierunkowe

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość programu Excel

  • rzetelność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i elokwencja

  • pozytywne nastawienie do pracy, ludzi i nowych wyzwań

  • mile widziana znajomość programu Symfonia oraz portali NFZ: SZOI i Portal Świadczeniodawcy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach międzynarodowej organizacji

  • możliwość pracy i rozwoju w prężnie działającym i zapewniającym wsparcie zespole

  • efektywne wdrożenie w wykonywane obowiązki

  • przyjazna atmosfera pracy  - już wkrótce w nowoczesnym biurze

  • rozbudowana opieka medyczna dla całej rodziny, bezpłatne ubezpieczenie na życie, całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych

  • dofinansowanie wakacji, paczki świąteczne, karta Multisport

  • możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego

  • dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu (w skali roku)

CHCESZ MIEĆ POCZUCIE ŻE TWOJA PRACA MA REALNY WPŁYW NA ŻYCIE INNYCH?

NIE CZEKAJ - APLIKUJ TERAZ!

www.helpwentylacja.pl

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
241
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)