Twoje wsparcie w rekrutacji

Kosztorysant

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 65-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie kosztorysów,
- Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych potrzebnych do wyceny kosztorysów,
- Współdziałanie w negocjowaniu cen i warunków umów z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami i biurami projektów,
- Udział przy uzgadnianiu danych wyjściowych do wyceny – rozliczania robót budowlanych oraz opracowywania ofert.

Wymagania:

- Wykształcenia wyższego technicznego z dziedziny budownictwa,
- Znajomości programu NORMA,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie konieczne),
- Umiejętności pracy w zespole,
- Analitycznego zmysłu.

Firma oferuje:

- Zdobywanie doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
- Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
- Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
- Pakiet opieki zdrowotnej,
- Kartę active sport,
- Pakiet socjalny (min. wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.),
- Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Uwagi dotyczące aplikowania:

CV prosimy przesyłać na adres mailowy

Przesyłając swoje CV na adres:

rekrutacja@bpbpsa.com.pl

prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. , UL. WARSZAWSKA 5, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, NIP: 547-016-88-63
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
414
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK TECHNICZNY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
Miejska Spółka Wodna Jastrzębie
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Jastrzębie-Zdrój
2019-09-24
od 3500 zł

KOSZTORYSANT BUDOWLANY-PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
KAPIBARA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3000-4000 zł
Knurów
2019-10-11

KOSZTORYSANT

LIMBA Aldona Turek
3000-3500 zł
Poręba
2019-08-27

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

ABM LOGISTIC SP. Z O.O.
od 5000 zł
Strzelce Opolskie
2019-09-03
od 5000 zł