Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. obsługi rezerwacji

KrakowShuttle.com jest w pełni licencjonowaną firmą zajmującą się przewozem osób o ugruntowanej pozycji. Realizujemy głównie wycieczki lokalne do Muzeum Auschwitz, Kopalni Soli Wieliczka, Zakopanego oraz transfery z lotniska Kraków Balice, Katowice Pyrzowice dla turystów anglojęzycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi rezerwacji.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa turystów anglojęzycznych
  • Prowadzenie korespondencji mailowej
  • Przyjmowanie i wprowadzenie rezerwacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (konieczna)
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
  • komunikatywność
  • sumienność
  • mile widziana znajomość innego języka obcego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwość podniesienia umiejętności językowych

  • elastyczny grafik

  • pracę w młodym, fajnym zespole w przyjaznej atmosferze

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
MKG Sp. z o.o. sp. k. , ul. Ofiar Dąbia 10a , 31-566 Kraków, NIP: 6762455736
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Organizator usług/wydarzeń
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Wynagrodzenie:
3000-3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
1107
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)