Twoje wsparcie w rekrutacji

pracownik gospodarczy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-21

Firma poszukuje osób do sprzątania wyznaczonych obiektów na terenie Białegostoku i okolic. Bardzo mile są widziane osoby z orzeczonym lekkim stopniem niepełnosprawności. Istnieje możliwość pracy w godzinach porannych i popołudniowych, również na zastępstwa. Oferujemy umowę o pracę na czas określony, pakiet szkoleń, wynagrodzenie zasadnicze 2250zł brutto, dla najlepszych pracowników przewidziane są premie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 532 793 927

Zakres obowiązków:

Szukamy ludzi do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy do sprzątania obiektów na terenie Białegostoku i okolic.

Wymagania:

Mile widziane osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności. Istnieje również możliwość zatrudnienia osób 50+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy na terenie województwa Podlaskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, wynagrodzenie zasadnicze 2250zł + premie dla najlepszych pracowników, pakiet szkoleń. Więcej informacji pod numerem 532 793 927.

Zawód:
Sprzątacz
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
157
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA

Zawód: sprzątacz Rodzaj: umowa o pracę
"DOMOSFERA" S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska
od 1687 zł
UoP brutto/m-c
Siemiatycze
2019-10-30
od 1687 zł

OSOBA SPRZĄTAJĄCA