Twoje wsparcie w rekrutacji

Piker - Pracownik magazynu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-18

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień ze sklepu internetowego
  • kompletacja zamówień
  • pakowanie przesyłek
  • kontrola ilościowa i jakościowa
  • obsługa systemów wysyłek kurierskich
  • podstawowa obsługa systemu WMS - skaner / terminal

Wymagania:

  • Obsługa komputera oraz podstawowych aplikacji biurowych (Excel, Word, poczta elektroniczna) - na poziomie co najmniej średnim (głównie MS Excel)
  • Doświadczenie w kompletacji / pakowaniu mile widziane Znajomość systemów WMS (lub kontakt z nimi) - mile widziane
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dogodne godziny pracy (08.00-16.00)
  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2019-10-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
163
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)