Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor CAD ds. budowy prototypów

ZUZA POLAND to firma zajmująca się produkcją, budową i serwisem maszyn przemysłowych. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w niezbedne elementy do utrzymanie produkcji w ruchu.

Zakres obowiązków:

Firma ZUZA POLAND z Czechowic-Dziedzic zatrudni osoba która będzie odpowiedzialna za projekty maszyn, konstruowanych w naszej firmie na indywidualne zamówienie.

Liczymy, że nowa osoba wesprze nas doświadczeniem i pomysłami oraz pomoże po raz kolejny podnieść poziom.

Do podstawowych obowiązków będzie należało:

  • modelowanie prototypów 3D oraz tworzenie dokumentacji
  • współpraca z inżynierami oraz kadrą naukową w zakresie budowy i projektowania maszyn
  • wsparcie na etapie projektowania, uruchomienia, wdrożenia, produkcji tak aby końcowy efekt był satysfakcjonujący dla ludzi, firmy, klienta
  • współpraca z warsztatami zewnętrznymi w zakresie dostaw podzespołów

Wymagania:

  • doświadczenia w samodzielnym budowaniu maszyn
  • doświadczenia w modelowaniu 3D
  • umiejętności pracy w grupie
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności (budujemy prototypy)
  • umiejętności praktycznego posługiwania się językiem angielskim
  • ukończone studia wyższe w zakresie budowy maszyn, automatyki
  • znajomość zagadnień produkcyjnych w tym obróbki skrawaniem (CNC)
  • znajomość oprogramowania 3D, takiego jak Solid Works, Catia V5 lub AutoCad
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • umowę o pracę (lub elastyczne formy w razie konieczności)
  • bardzo ciekawą i rozwijającą pracę gdzie można mieć duży wpływ na budowane maszyny i firmę
  • spełnianie własnych ambicji (jeżeli są techniczne)
  • dobrą atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • samochód służbowy

Uwagi dotyczące aplikowania:

CV wraz ze zdjęciem  prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@zuzapoland.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ZUZA POLAND Łukasz Pytel, Czechowice-Dziedzice 43-502 , ul.Krucza 10, NIP: 6521641851
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-04
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
236
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-10-11 POLECANA
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

POLECANA
2019-10-09 POLECANA

Konstruktor Obuwia

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
Axell Polska
2019-10-08

Konstruktor

POLECANA
2019-10-05 POLECANA
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Młodszy konstruktor

Tychy
2019-10-09
ULTER-SPORT

KONSTRUKTOR

ULTER-SPORT
ULTER-SPORT

POLECANA
Żywiec
2019-10-14 POLECANA

PRACOWNIK PRODUKCJI

Adecco Polska Sp. Z o.o.
od 3800 zł
UoP brutto/m-c
Dąbrowa Górnicza