Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Projektów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-18

Firma XcelŸ już od ponad 20 lat jest uznanym producentem ogrodzeń. To, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji, to przede wszystkim światowa jakość produktów, materiałów, oraz solidność wykonania.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało wykonanie projektów ( 2d ) jak i wizualizacji naszych produktów ( 3d ) w ścisłej współpracy z handlowcem prowadzącym danego Klienta.
Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrej znajomości oprogramowania 2d, 3d, kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Jesteśmy firmą, która stawia na nowoczesność i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy produkty oryginalne o najwyższej jakości, dlatego chcąc być częścią naszego zespołu, musisz umieć identyfikować potrzeby Klientów, na bieżąco śledzić trendy w budownictwie i architekturze, cechować się pomysłowością, dokładnością i chęcią nieustannego rozwoju.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość oprogramowania CAD ( 2d )
  • znajomość oprogramowania SketchUp ( 3d )
  • umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klienta
  • biegła obsługa komputera, urządzeń biurowych oraz narzędzi internetowych
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

W zamian za to oferujemy Ci:

  • możliwość pracy w międzynarodowej,
  • dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i ambitnym zespole.
  • zapewnimy Ci stabilne warunki na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowania i motywacji.

Z nami będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i pasje.

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Chybie
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
454
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
ATEPAA

Konstruktor/ Projektant mebli

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA
Bielsko-Biała
2019-10-11
PROMOWANE
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant instalacji sanitarnych

Zawód: projektant Rodzaj: praca stała

POLECANA
Gliwice
2019-10-21 POLECANA
ATEPAA

Projektant mebli

ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
2019-10-18 POLECANA
STRABAG

Projektant Wodno – Kanalizacyjny (m/k)

STRABAG
STRABAG
Kraków
2019-10-09
Biprotech Sp. z o.o.

PROJEKTANT BRANŻY ORUROWANIA

Kraków
2019-09-26

PROJEKTANTKA KONFEKCJI DAMSKIEJ

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny
"KATI STUDIO" Ekskluzywna Konfekcja Katarzyna Arustamian
od 2250 zł