Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds kadr i płac

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-17

Stowarzyszenie - działalność w zakresie szkoleń kierowców i najmu pomieszczeń.

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz naliczanie ich świadczeń
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy.
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • sporządzanie raportów do ZUS, US oraz PFRON

Przyjmujemy również oferty kandydatów zainteresowanych jedynie prowadzeniem kadr lub płac.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w rozliczaniu firm, wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, prowadzenie akt osobowych
  • obsługa programu Płatnik
  • dobrej znajomości MS Office
  • umiejętności organizacji czasu pracy, terminowości, odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu obliczeń

Firma oferuje:

  • stabilną pracę
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
196
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
BGW WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SP. Z O.O.
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Oborniki
2019-10-23
od 2500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
KANCELARIA EKONOMICZNA FRANCISZEK MÜLLER
od 2250 zł
Międzyrzecz
2019-11-19
od 2250 zł