Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zakupów

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków:

  • udział w targach branżowych,
  • czynny udział w działaniach sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami Firmy w zakresie zbierania informacji dotyczących kreowania produktu,
  • negocjacje dotyczące ustalania warunków handlowych zakupów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w dziale handlowym/ zakupów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego lub niemieckiego,
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • dokładność, sumienność i skrupulatność,
  • wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na zadania,
  • gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • dodatkowe benefity.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
832
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
ALUPROF S.A.

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-10-14
GRUPA MASPEX

Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Wadowice
2019-10-08
Automat Spec

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Kraków
2019-10-02