Twoje wsparcie w rekrutacji

Aplikant

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Knapczyka z Katowic współpracująca z Kancelarią Adwokata  specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego, podatkowego. Klienci Kancelarii to przede wszystkimi podmioty gospodarcze krajowe jak i z kapitałem zagranicznym.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • sporządzanie wniosków do KRS,
  • sporządzanie umów,
  • zastępowanie radcy prawnego/adwokata w sądach, przed organami ścigania, organami administracji,
  • inne zlecenia związane z obsługą prawną Klientów Kancelarii

Wymagania:

  • aplikant radcowski bądź adwokacki,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dążenie do rozwoju umiejętności zawodowych.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycjność w dniach roboczych w godzinach od 8:00 do 16:00, z możliwością uzgodnienia elastycznych warunków zatrudnienia

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki w zakresie wynagrodzenia,
  • szkolenia zawodowe,
  • dostęp do fachowej literatury i oprogramowania,
  • komfortowe warunki, pracy w nowoczesnej kancelarii.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zgłoszenia (CV) proszę przesyłać na adres: bartosz@kwartet.katowice.pl  wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Knapczyk, ul. Fabryczna 24, 40-611 Katowice, NIP: 2220768520
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Radca prawny
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
384
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)